سفارش تبلیغ
صبا ویژن


  • homayounshajarian.
    دوستان عزیز و گرامى با سلام و آرزوى شادى و سلامتى براى شما مهربانان همیشگى و با سپاس بیکران از این که حال پدر را جویا هستید و برایشان آرزوى سلامتى مى کنید، هربار که از کنسرت هاى شهرستان باز میگردم براى خوشحال کردن ایشان از لطف و احوال پرسى شما مى گویم، و همیشه با لبخند و سپاسگزارى از لطف تان، مى گویند که سلام من را به همه برسان. عزیزان رسیدگى ها و مراقبت هاى ویژه پزشکى از پدر به شدت ادامه داشته و باعث شده که حال ایشان بهتر شود و ما هم امیدوارتر. از پانزده سال پیش تا به امروز پزشکان عزیز زیادى مسئولیت درمان هاى پدر را برعهده داشته اند که دست تک تک شان را مى بوسم و خود را مدیون شان مى دانم. از آوا جان مشکاتیان عزیز و همیشه مهربانم بسیار بسیار سپاسگزاریم که چند ماه است با وجود مشغله هاى زیادى که دارد، تا بازگشت همسر پدر از سفر با عشق و صبورى شبانه روز و تمام وقت به همراه پرستارهاى ویژه از ایشان مراقبت و کارهاى شان را مدیریت مى کند. 
    سپاس دیگرمان از وزیر بهداشت جناب دکتر هاشمى ست که از روز اول دوستانه و بى توقع اجازه ندادند که در منزل براى مراقبت ها و رسیدگى هاى پزشکى از پدر دچار مشکل شویم. دعاهاى شما عزیزان و لطف تان بزرگ ترین دلگرمى هاست، براى تان بهترین آرزوها را دارم، هر کجا که هستید شاد و برقرار باشید. 
    عکس: سلفى یاسمین با به قول خودش باباجى و بابا


نوشته شده در  جمعه 96/1/25ساعت  8:20 عصر  توسط سینا 
  نظرات دیگران()

یش‌شماره "مجله صوتی موسیقی هفدانگ" ویژه زادروز محمدرضا شجریان، همزمان با تولد این هنرمند محبوب منتشر شذ.

تبریک صوتی جمعی از هنرمندان به محمدرضا شجریان را در عصرایران بشنوید. اول مهرماه پیش شماره مجله صوتی هفدانگ منتشر می‌شود که با توجه به زاد روز استاد آواز ایران، این شماره به محمدرضا شجریان اختصاص دارد و در آن مخاطبان پیام تبریک و نظر هنرمندان محبوب درباره این چهره را می شنوند.


در این مجله صوتی هنرمندانی چون مجید درخشانی، بهروز غریب پور، آتیلا پسیانی، حبیب رضایی، اردشیر کامکار، هانا کامکار، امید نعمتی، هنگامه قاضیانی، نوید محمدزاده، پیمان یزدانیان، تهمورس پورناظری، سهراب پورناظری، احسان کرمی، کریستف رضاعی، حمیدرضا نوربخش، حدیث میرامینی، سیامک آقایی، طاها پارسا، رضا یزدانی، دارا دارایی، علی زند وکیلی، روزبه اسفندارمز، سحر محمدی، محسن کیایی، سحردولتشاهی و ... احساس و برداشت خود از این هنرمند محبوب را به محمدرضا شجریان ابراز کرده‌اند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر عصرایران، این مجله صوتی از ابتدای فصل پاییز به صورت ماهانه منتشر می‌شود و با رویکرد تحلیلی و شنیداری به موضوعاتی از قبیل کنسرت‌ها، آلبوم‌ها، رویدادها، مسایل و چالش‌های موسیقی امروز ایران، چهره های محبوب و معرفی چهره‌ّهای ناشناخته ولی توانمند در عرصه موسیقی می‌پردازد.

مسعود برزی، تهیه کننده مجله صوتی هفدانگ در خصوص شکل گیری ایده این کار به عصرایران گفت: اولین شماره این مجله صوتی را قصد داشتیم همزمان با عید فطر منتشر کنیم و از همان زمان این ایده در ذهنمان بود که که بطور ویژه به شخصیت های شاخص حوزه موسیقی بپردازیم که این افتخار را داشتیم پیش شماره هفدانگ را با ویژه برنامه ای برای استاد شجریان آغاز کنیم    . 

 

او با بیان اینکه هنرمندان عرصه های مختلف حاضر نیستند در خصوص شخصیت های دیگر به سادگی صحبت کنند گفت: در جریان تهیه و تولید این مجله صوتی بیش از پیش به ارادت هنرمندان نسبت به این چهره محبوب عرصه هنر کشورمان پی بردم و باعث خرسندی بسیار است که چنین شخصیتی برای نسل های مختلف قابل ستایش است.

 

سعید برزی، سردبیر مجله صوتی هفدانگ نیز با بیان اینکه طیف سنی هنرمندانی که با اشتیاق در خصوص استاد شجریان در این کار مشارکت کردند نشان می دهد که استاد شجریان متعلق به یک یا دو نسل نیستند و طرفداران بسیاری در نسل های مختلف دارند.

 

او با بیان اینکه هنرمندان بسیاری علاقه داشتند پیام تبریک خود را از این طریق به محمدرضا شجریان برسانند اظهار کرد: عدم دسترسی آسان به هنرمندان عرصه های مختلف هنری، کمبود زمان، مشغله زیاد هنرمندان و سفرهای آنها از عواملی بود که باعث شد نتوانیم از برخیعزیزانی که پیگیر آنها بودیم این پیام را دریافت کنیم.

تهیه کننده و سردبیر: سعید برزی و مسعود برزی
گوینده و ناظر کیفی: علیرضا مویدی
طراح لوگو و گرافیک: مجید توکلی      
همکاران این شماره:
امیر بهاری، رضامیرمحرابی، مریم کچویی، علیرضا قدیری، ریحانه طراوتی، آزاده مشعشعی، یلدا ذبیحی، فهیمه کوشا، پادینا موحد

 

علاقه مندان هم اکنون می توانند این مجله صوتی را در عصرایران دانلود کنند و بشنوند.

 


نوشته شده در  چهارشنبه 94/7/1ساعت  7:32 عصر  توسط سینا 
  نظرات دیگران()

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)
کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)

نوشته شده در  سه شنبه 93/7/15ساعت  8:33 صبح  توسط سینا 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
اخرین وضعیت سلامتی استاد
تبریک صوتی جمعی از هنرمندان به محمدرضا شجریان (+دانلود)
کنسرت همایون شجریان - کرمانشاه (عکس)
[عناوین آرشیوشده]